Meniu
0

Iš viso: € 0.00

Pirkti

SLAPUKŲ POLITIKA

SHKERTIK gerbia savo lankytojų privatumą, todėl informacija apie lankytojus yra renkama vadovaujantis ir nepažeidžiant Lietuvos Respublikos bei Europos Sąjungos teisės aktų.

SHKERTIK savo veiklos vykdymui naudoja tik tuos duomenis, kuriuos Jūs patys pateikiate – jokiais atvejaisSHKERTIK nenaudoja ir nenaudos kitų asmenų pateiktų ar viešai pateikiamų duomenų. Jūsų pateikti duomenys yra naudojami tik apsipirkimo SHKERTIK parduotuvėje, statistikos ir tiesioginės tikslais, todėl vardo, pavardės, adreso, telefono numerio ir elektroninio pašto duomenys yra sunaikinami po 25 (dvidešimt penkių) mėnesių po paskutinio apsipirkimo, o kompiuterio ar kitos techninės įrangos IP adreso duomenys – po 1 (vienerių) metų nuo paskutinio apsilankymo SHKERTIK parduotuvėje.

Tam, kad apsipirktumėte SHKERTIK parduotuvėje, iš Jūsų nėra reikalaujama atlikti specialių registracijos ar anketos pildymo procedūrų. Taigi, kad kiekvieną kartą sugrįžę į SHKERTIK parduotuvę matytumėte savo pažymėtas prekes, SHKERTIK Jūsų kompiuteryje talpina slapukus („cookies“). Jų dėka sugrįžę į šią svetainę visada matysite savo išsirinktas prekes. Tuo atveju, jeigu prieštaraujate slapukų naudojimui, visada galite jų atsisakyti čia ir toliau naudotis SHKERTIK parduotuve.

SHKERTIK Jūsų duomenis (vardą, pavardę, adresą ir telefono numerį) perduota tik patikimiems asmens duomenų tvarkytojams bei tik tam, kad galėtumėte atsiskaityti už įsigytas prekes ir šios būtų pristatytos Jūsų nurodytu adresu. SHKERTIK deda visas pastangas, kad Jūsų asmens duomenys būtų saugūs ir nepatektų į nesąžiningų asmenų rankas. Todėl su šiais duomenimis gali susipažinti tik apmokyti asmenys, kuriems tai yra būtina, siekiant atlikti savo darbo funkcijas.

Tuo atveju, jeigu Jums kiltų klausimų dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo, norėtumėte ištaisyti pateiktus asmens duomenis ar nutraukti jų saugojimą bei tvarkymą, maloniai prašome kreiptis elektroniniu paštu vejo@skrt.lt. Informacija Jums bus suteikiama, o renkami asmens duomenys ištaisomi ar sunaikinami ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo paklausimo pateikimo dienos.